KONST / Litografier / Färglitografi 11918139
nr 1191 8139
Brita af Klercker
(1906-2001), Sverige
Färglitografi, "Vinträdens röda bär", signerad och numrerad 229/300, löst blad, bladets mått: 56x76 cm
Kondition: med dedikation
Brita af Klercker, svensk målare född 1906, död 2001.
måndag 18 juni 2018
kl 20:30:31
Brita af Klercker
Läs mer om Brita af Klercker